2 хороскопски знаци што најмногу држат лутина и 2 што простуваат веднаш


2 хороскопски знаци што најмногу држат лутина и 2 што простуваат веднаш

Дали кога некој ќе ви згреши нешто паметите во наредните 10 години или заборавате за 2 дена?

2-horoskopski-znaci-shto-najmnogu-drzhat-lutina-i-2-shto-prostuvaat-vednash-01.jpg

Какви сте по природа, држите ли лутина? Какви се хороскопските знаци?

Хороскопски знаци што најмногу држат лутина:

Рак

Ако нурнете длабоко во нив ќе видите тон насобрани емоции и тоа каење за љубовна врска која завршила пред 10 години, бес поради критиките од шефот од претходното работно место, па лутина кон пријател кој не им честитал роденден.

Тие се многу чувствителни и живеат во минатото. Си ги повторуваат во глава предавствата, лагите и острите зборови од другите луѓе и емоционално се ранети.

Дури и кога се однесуваат добро кон луѓето што им погрешиле, голема е веројатноста да им се уште лути.

Скорпија

Тие потсвесно постојано внимаваат дали некој ќе ги нападне. Горделиви се и ги помнат лошите зборови, дела и лагите кои некој ќе им ги каже или приреди.

Тешко им веруваат на луѓето, па ако ги издадете запомнете дека простувањето не е опција. Држат лутина долго, па дури и отстрануваат луѓе од своето секојдневие.

Мистериозни се и длабоко во себе имаат закопано тон емоции и сигурни сме дека не би сакале да ги откопате.

На следната страна хороскопски знаци што лесно простуваат...Би можело да ве интересира:

3 хороскопски знаци кои се магнет за богатство Додека едни работат напорно, прекувремено и за викенди за да заштедат некој дена...
На кои 5 хороскопски знаци животот драстично ќе им се промени до крајот на 2019-та? Кој ќе доживее драстични промени во љубовта, а кој на професионално поле? Што ве...
3 хороскопски знаци кои можат да живеат сами и да бидат среќни само со себе Додека некои луѓе не можат да поднесат самотија, има такви кои можат да бидат са...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg