Астро ќоше: Скорпијата е љубезна, Вагата самобендисана – тајната страна на секој од знаците


Астро ќоше: Скорпијата е љубезна, Вагата самобендисана – тајната страна на секој од знаците

Речиси сите ги знаеме типичните карактеристики на секој од знаците во зодијакот. Но, може ли да претпоставите дека тврдоглавиот Бик е некој што истовремено е и многу грижлив човек?

Tajnata-strana-na-sekoj-od-znacite-01.jpg

Или дека Вагата важи за еден од најголемите нарциси? Во фото-зодијакот на брзина дознајте ја секоја скриена страна на знаците:

Tajnata-strana-na-sekoj-od-znacite-02.jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хороскоп во една реченица: Што да очекувате од 2018-та година? 2018-та година на некого ќе му донесе радост и убави моменти, на друг успех на п...
Секој хороскопски знак има еден ирационален страв кој не може да го надмине – кој е вашиот? Секој човек има по некој ирационален страв кој не претставува сериозна опасност,...
Како секој хороскопски знак се справува со поразите во животот? Овен - Поразите ви се мотивација да се обидете повторно. Сакате да им докажете н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg