3 хороскопски знаци со кои никогаш нема да се разочарате во кревет


3 хороскопски знаци со кои никогаш нема да се разочарате во кревет

Сакаат да експериментираат и секогаш се грижат за задоволството на парнтерот.

3-horoskopski-znaci-so-koi-nikogas-nema-da-se-razocarate-vo-krevet-001.jpeg

Ако се решите за врска или барем авантура со овие 3 хороскопски знаци, нема да бидете разочарани, тврдат астролозите.

Кои 3 хороскопски знаци ги бие глас дека се добри во кревет?

Овен

Совршено знаат како да ги спојат емоциите и страста. Овните прилично често и лесно се заљубуваат на прв поглед.

Даваат максимум од себе, како емотивно, така и физички. Обожаваат да заведуваат секој ден на нови начини.

Скорпија

Ова е еден од најстраствените знаци во Зодијакот. Скорпиите не се навикнати на половични односи, па секогаш го даваат најдоброто од себе.

Во креветот се потполно посветени, секогаш велат „да“ за експерименти и нешто ново, па никогаш не разочаруваат.

Водолија

Водолиите настојуваат да го задоволат партнерот на сите можни начини, па затоа и важат за незаборавни.

Но, го сакаат физичкото задоволство само ако е тесно поврзано со емоциналното, па затоа многу потешко се „опуштаат“ во авантурите за една вечер.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

3 хороскопски знаци кои се магнет за богатство Додека едни работат напорно, прекувремено и за викенди за да заштедат некој дена...
3 хороскопски знаци кои можат да живеат сами и да бидат среќни само со себе Додека некои луѓе не можат да поднесат самотија, има такви кои можат да бидат са...
3 хороскопски знаци кои важат за најсуеверни Не им е проблем да заобиколат само за да не помине црна мачка пред нив, на петок...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg