Една љубовна порака која се плаши да ја испрати секој хороскопски знак
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Една љубовна порака која се плаши да ја испрати секој хороскопски знак

Скорпија - „Извини. Нема да дозволам гордоста повторно да ни застане на патот.“ Јарец - „Не се плашам повеќе. Подготвен/а сум.“

edna-ljubovna-poraka-koja-se-plashi-da-ja-isprati-sekoj-horoskopski-znak-01.jpg

Каква љубовна мака има секој хороскопски знак? Што му тежи на душата и што се плаши јавно да каже?

Кому му недостига некој, кој сака втора шанса, а кој да стави крај на гордоста во име на љубовта?

Една љубовна порака која се плаши да ја испрати секој хороскопски знак:

Овен

„Ми недостигаш.“

Бик

„Не можам да го направам ова сам/а.“

Близнаци

„Сакам да бидеме повеќе од пријатели.“

Рак

„Никогаш не престанав да те сакам.“

Лав

„Мојот живот не е возбудлив без тебе.“

Девица

„Ми требаш.“

Уште 6 хороскопски знаци на следната страна...Би можело да ве интересира:

Хороскоп во една реченица: Што да очекувате од 2018-та година? 2018-та година на некого ќе му донесе радост и убави моменти, на друг успех на п...
3 хороскопски знаци кои можат да живеат сами и да бидат среќни само со себе Додека некои луѓе не можат да поднесат самотија, има такви кои можат да бидат са...
Кои се најголемите стравови и комплекси на секој маж, според хороскопот? Мажите не се бестрашни суштества, а според хороскопот, секој од знаците има неко...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg