Како секој хороскопски знак ја покажува љубомората на токсичен начин?


Како секој хороскопски знак ја покажува љубомората на токсичен начин?

Овен – ќе ве натера да бирате помеѓу нив или другата личност, независно која е. Како секој хороскопски знак се справува со љубомората и што прави?

kako-sekoj-horoskopski-znak-ja-pokazhuva-ljubomorata-na-toksichen-nachin-01.jpg

Љубомората е нешто што не ѝ е потребно на ниту една љубовна врска, но факт е дека постои и се појавува кај секого, помалку или повеќе.

Според хороскопот, некои знаци се тешки кога станува збор за љубомора, а речиси секој хороскопски знак има по некој лош начин на кој ја манифестира.

Од проверување пораки во телефон до поставување ултиматуми – како секој знак ја покажува љубомората?

Овен – ќе ве натера да бирате помеѓу нив или другата личност, независно која е.

Бик – ќе ви го проверува телефонот во обид да најде доказ за неверство.

Близнаци – ќе ве избрише од животот во секундата кога ќе ве види со некој друг, дури и ако нема никакви докази дека правите нешто со таа личност.

Рак – ќе плаче и ќе се жали дека сакате некој друг.

Лав – ќе флертува со други од инает, за да ви врати и да ве направи вас љубоморни.

Девица – ќе стане презаштитнички настроени и ќе ве следи насекаде.

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

3 хороскопски знаци кои се магнет за богатство Додека едни работат напорно, прекувремено и за викенди за да заштедат некој дена...
3 хороскопски знаци кои можат да живеат сами и да бидат среќни само со себе Додека некои луѓе не можат да поднесат самотија, има такви кои можат да бидат са...
Хороскоп во една реченица: Што да очекувате од 2018-та година? 2018-та година на некого ќе му донесе радост и убави моменти, на друг успех на п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg