Лавови - сакаат доминација: Како подзнакот ви влијае на сексуалниот живот? - Results from #1


Лавови - сакаат доминација: Како подзнакот ви влијае на сексуалниот живот?

kako-podznakot-vi-vlijae-na-seksualniot-zivot-3.png

Вага – Се прилагодуваат на сексуалните потреби на партнерот.

Скорпија – Имаат одлична сексуална кондиција и ги сакаат работите сега и тука.

Стрелец – Не поднесуваат сексуална рутина, што понекогаш преминува во неподнесување на моногамија.

Јарец – Својата страст ја прикриваат со ладно држење и имаат одлична самоконтрола.

Водолија – Спонтано и непланирано се впуштаат во сексуални односи.

Риби – Ги привлекуваат исклучиво силни партнери со голема самодоверба.

М. Д. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Кој хороскопски знак најбрутално ќе ви го скрши срцето во животот? Пред да се вљубите до уши или да ја официјализирате врската, можеби е добро да с...
Стрелецот остава хаос во кујната и поплава во бањата – Иритантни особини кај секој од хороскопските ... Оставањето неред зад себе, несмасноста или доцнењето, иако навидум се мали нешта...
Какви се хороскопските знаци кога ќе ви дојдат на гости? Поканата за ручек или вечера во топлината на домот, отсекогаш се сметала за одли...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg