Една реченица со која сексуално ќе го возбудите секој хороскопски знак (18+)


Една реченица со која сексуално ќе го возбудите секој хороскопски знак (18+)

Јарец - „Никогаш не сум бил/а повозбуден/а од нечиј интелект претходно.“

edna-rechenica-so-koja-seksualno-kje-go-vozbudite-sekoj-horoskopski-znak-01.jpg

Kaко треба да им пристапите на хороскопските знаци кога станува збор за сексот? Како да ги освоите и возбудите со една реченица?

Една реченица со која сексуално ќе го возбудите секој хороскопски знак:

Овен

„Сакам да те држам цврсто во прегратка и да ти правам сè што ќе ми падне на ум.“

Бик

„Расположен/а сум за милување, но не ветувам дека нема да се претвори во нешто повеќе.“

Близнаци

„Сакаш да дојдеш на чаша вино, масажа на грбот и најдивиот секс во твојот живот?“

Рак

„Го носам парфемот што го сакаш.“

Лав

„Не можам да престанам да те замислувам гол/а во мојот кревет.“

Девица

„Најсексапилната работа кај тебе ми е твојот поглед, обожавам кога ме гледаш така.“

Уште 6 хороскопски знаци на следната страна...Би можело да ве интересира:

Хороскоп во една реченица: Што да очекувате од 2018-та година? 2018-та година на некого ќе му донесе радост и убави моменти, на друг успех на п...
3 хороскопски знаци кои се магнет за богатство Додека едни работат напорно, прекувремено и за викенди за да заштедат некој дена...
2 хороскопски знака кои се најдобри брачни партнери Кој хороскопски знак е најпосветен на домашните обврски, кој на романтиката, кој...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg