Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


3-те хороскопски знаци кои не можат да се наситат од „гушкање“

Бик - Тие сакаат внимание и љубов, но и се подготвени да возвратат во иста мерка. Нив не им е срам да го прегрнуваат партнерот секогаш и секаде.

3-te-horoskopski-znaci-koi-ne-mozhat-da-se-nasitat-od-gushkanje-01.jpg

Кои хороскопски знаци не можат да се наситат од прегратки?

Тие сакаат да ги покажуваат емоциите секогаш и секаде, но и сакаат да им биде покажано дека се сакани.

Хороскопските знаци кои не можат да се наситат од „гушкање“:

Бик

Тие сакаат внимание и љубов, но и се подготвени да возвратат во иста мерка. Нив не им е срам да го прегрнуваат партнерот секогаш и секаде.

Отворено ги покажуваат емоциите и уживаат во прегратките, допирите и сексот. Никогаш не им е доволно од тоа.

Рак

Тие се ранливи души кои се способни да даваат многу. Со нив мора да бидете нежни и да одгатнете што ги прави несигурни.

Ако сакате да им покажете колку ги сакате, тогаш треба да не ги испуштате од рака.

Со нив не може да имате ноќ без прегратки.

3-te-horoskopski-znaci-koi-ne-mozhat-da-se-nasitat-od-gushkanje-02.jpg

Лав

Тие се полни со емоции и сакаат да бидат во центарот на вниманието. За нив секое време е совршено време за љубов и прегратки.

Обожаваат да ги милувате по косата и грбот и сакаат кога партнерот иницира секс, тогаш се чувствуваат сакано и посакувано.

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5-те хороскопски знаци кои најмногу сакаат да се фалат Близнаци: Тие се многу социјални, сакаат забави, но и покажување на својот стату...
5-те хороскопски знаци кои сакаат да се победници секогаш и секаде Јарец - Тие имаат победнички дух. Екстремно се натпреварувачки настроени и преди...
4 хороскопски знаци кои се најодлучни во грижата за здравјето и фит изгледот Јарец - Тие имаат смирен ум и кога ќе си зацртаат цели нема шанса да се откажат ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg