Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


4 хороскопски знаци на кои ќе им пукне љубовната врска летово (и зошто)

Водолија - Го третирате вашиот љубовен живот на незрел и нездрав начин, па најверојатно ќе дојде до крај на вашата врска. Не сте дисциплинирани и го иритирате партнерот.

4-horoskopski-znaci-na-koi-kje-im-pukne-ljubovnata-vrska-letovo-i-zoshto-01.jpg

Кои хороскопски знаци ќе се соочат со љубовна разделба летово?

Кој ќе стави крај на врската за нова и подобра, а кој затоа што не се однесува со доволна доза почит кон партнерот?

Хороскопски знаци на кои ќе им пукне љубовната врска летово:

Бик

Вашата врска е под тензија и притисок, а вие ќе целите кон тоа да си ги реализирате соништата и да станете личноста која отсекогаш сакавте да бидете.

Јасно ќе ги видите несовршеностите на љубовен план и тоа ќе ги сруши темелите на вашата врска.

Лав

Не е сигурно, но голема е веројатноста да дојде крај на вашата врска. Некако ќе бидете присилени да се соочите со реалноста на животот.

Ќе сфатите дека врската најверојатно е еднострана и не можете да ги правите работите на сила.

4-horoskopski-znaci-na-koi-kje-im-pukne-ljubovnata-vrska-letovo-i-zoshto-02.jpg

Скорпија

Moжно е да посакате мирната врска да ја замените за нешто кое ќе ве лансира во ѕвездите. Но, некои ваши лоши животни навики и понатаму ќе ве спречуваат да пронајдете вистинска љубов.

Дури и разделбата да ве боли на почетокот, можеби е паметен потег за да се средите прво себеси, па потоа сè останато.

Водолија

Го третирате вашиот љубовен живот на незрел и нездрав начин, па најверојатно ќе дојде до крај на вашата врска. Не сте дисциплинирани и го иритирате партнерот.

Можеби сметате дека врската не вреди и затоа не се трудите, но тоа не ви дава право да малтретирате некого. Можеби разделбата е најдобрата опција во случајов.

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5-те хороскопски знаци кои мразат правила (со нив е најтешко, но и најзабавно) Стрелец - Тие сакаат возбуда и авантура и мразат листи со правила. Сакаат да се ...
5-те хороскопски знаци кои најмногу сакаат да се фалат Близнаци: Тие се многу социјални, сакаат забави, но и покажување на својот стату...
6-те хороскопски знаци со најголемо срце Лав - Тие се полни со охрабрување за саканите и секогаш подготвени да ги одбрана...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg