Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
АРХИТЕКТ 30-01-2023


Рангирање на хороскопските знаци од најдобри до најлоши љубовни партнери (Бикот е претпоследен)

Место број 2 Овен - Овенот не се откажува лесно од предизвик, возбуден е кога треба да воодушеви некого и да се труди околу освојувањето на нечие срце.

rangiranje-na-horoskopskite-znaci-od-najdobri-do-najloshi-ljubovni-partneri-bikot-e-pretposleden-01.jpg

Кој хороскопски знак е најупорен и најдобар љубовник, а кој е последен на листата?

Што велат ѕвездите на оваа тема?

Рангирање на хороскопските знаци од најдобри до најлоши љубовни партнери:

1. Лав

Кога Лавот сака некој, тогаш тој успева да го добие. Не се откажува лесно, посветен е и подготвен да вложи напор и да покаже љубов кога некого вистински сака.

2. Овен

Овенот не се откажува лесно од предизвик, возбуден е кога треба да воодушеви некого и да се труди околу освојувањето на нечие срце.

Лесно може да се појави со билети за кино на вашата врата или да ве покани на романтично патување.

3. Риби

Тие се непоправливи романтичари, ја ставаат љубовта на прво место и воопшто не се мислат дали јавно да ја демонстрираат.

Полни се со нежност и знаат како да освојат личност.

4. Близнаци

Ако од некого ви се затресат колената во животот, тогаш голема е веројатноста тоа да биде од Близнаците.

Тие се непредвидливи, сакаат авантури и ќе зјапаат во вашите очите сè додека не паднете на нивниот шарм.

5. Стрелец

Спонтаноста им е препознатлива особина, па со нив подгответе се за забава.

Тие никогаш не се задоволуваат со просечност и рутина, секогаш бараат нова авантура и со нив во врска никогаш нема да ви биде здодевно.

6. Скорпија

Ако сте подготвени да се откажете од контролата врз текот на работите, тогаш со Скорпијата ќе имате незаборавна авантура полна страст.

И запомнете дека ако Скорпијата ве стави во фокус, тогаш нема да се откаже сè додека не ве освои.

Уште 6 хороскопски знаци на следната страна...Би можело да ве интересира:

9-те најдобри љубовни парови, според хороскопот Водолијата и Близнаците се совршен пар. Проблем е само да се адаптираа...
Во една реченица: Kакви се хороскопските знаци во љубовните врски? Близнаци - Ќе ве напуштат иако ве сакаат. Погледнете го најкраткиот хороскоп за ...
Како сами ги уништувате љубовните врски, според вашиот хороскопски знак? Додека Овните не можат да поднесат кога врската ќе стане малку монотона, на Лаво...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg