Ќе сакате да ги украдете сите детали од оваа венчавка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Ќе сакате да ги украдете сите детали од оваа венчавка

Ако сте во потрага по инспирација за најубавиот ден во вашиот живот, вашата венчавка, тогаш не постои подобар начин од тоа да погледнете како други парови го направиле тоа пред вас.

ke-sakate-da-gi-ukradete-site-detali-od-ovaa-venchavka-01.jpg

Ова е една од оние волшебно прекрасни венчавки во кои се гледа колку душа е внесена.

Невестата заедно со својата свекрва го имаат дизајнирано и сошиено невестинскиот фустан.

Покрај тоа што резултатот е фантастичен и фустанот изгледа извонредно, мора да признаевме и дека еден многу убав начин на зближување на двете најважни жени во животот на младоженецот.  

Божурите, тантелата и дрвените детали се декорациите врз кои се темели убавината на овој простор, па уверени сме дека ќе ги посакате и вие.

Би можело да ве интересира:

Минималистички тетоважи поради кои ќе посакате да се истетовирате уште... Години наназад минималистичките тетоважи се еден од водечките трендови кој не ја...
Идеи како да ја поставите трпезата за Св. Никола со празнични мотиви (... Оние кои го одбележуваат празникот Свети Никола, веќе се започнати со подготовки...
Како ќе изгледаат луксузните седишта на најдолгиот авионски лет во све... Кога ќе летате 19 часа потребно е да имате чувство на комплетна релаксација, а о...