Оригинални чадори за есенските дождливи денови (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Оригинални чадори за есенските дождливи денови (фото)

Затоа што не очекуваат дождливи денови од кои нема да можеме да побегнеме, најмалку што можете да направите е да си го разубавите денот со креативен чадор.

originalni-cadori-za-esenskite-dozdlivi-denovi-foto-01.jpg

Ако ви е тешко да се расоните во тмурните и дождливи утра и никако не можете да пронајдете причина за мала насмевка, имаме неколку креативни и оригинални решенија.

Кога во раката држите необичен чадор, одеднаш се е поинаку. Луѓето се вртат, ви се насмевнуваат, а вие се чувствувате многу попријатно.

Дизајнерите кои ги осмислиле овие неколку модели дефинитивно го постигнале посакуваниот ефект.

Затоа, пронајдете си нешто слично и разбијте ја монотонијата во сивите денови кои следат.

Би можело да ве интересира:

Кога дизајнерите ќе ги претворат обичните работи во генијални ремек-де... Многупати дизајнерите знаат да нè изненадат со својата работа и генијална креати...
Zara го промени логото - луѓето се збунети и Твитер е преплавен со ком... „Новото лого на Zara всушност се обидува да ме стисне во нивната облека“ е една ...
Шолји со дрски пораки за несаканите гости во вашиот дом (фото) Дали некому не шега би му се заканиле дека сте ставиле отров во кафето или чајот...