Ако сите авиони се вакви секој ден ќе сакате да летате (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Ако сите авиони се вакви секој ден ќе сакате да летате (фото)

За некого летањето со авион е предизвик и уживање, а за некои вистинско исцрпување. Но, доколку сите авиони би биле толку луксузни што ќе поседуваат цели апартмани, опремени на највисоко ниво и подготвени само за уживање, веројатно нема да сакате ниту да се симнете од ваквиот авион.

ako-se-vakvi-site-avioni-sekoj-den-bi-sakale-da-letate-foto-01

Можеби претпоставувате дека ваков авион може да има само во вашите фантазии, но тој и навистина постои.

Боингот 787 Dreamliner е целосно опремен за најудобните летови. Секој дел од него е изработен со најголемо внимание и дадена му е максимална удобност за бескрајно уживање на секој кој ќе се качи.

Опремен со најлуксузни спални и дневни соби, киносали и трпезарии во кои владее врвна технологија.

Нема некој што не би посакал барем еднаш да го доживее ова задоволство.

Би можело да ве интересира:

Урбани дизајни кои може да најдат примена во секој град (фото) Многу луѓе сакаат поголемиот дел од времето да го поминат на отворено, наместо д...
12 одлични изуми кои ќе му го олеснат животот на секој родител Електрична количка која вози сама на копче и ѝ се подесува брзината и уште 11 ин...
Бар во вид на трезор, избор на меки и тврди перници: Хотели кои мислат... Многу хотели низ светот се обидуваат да одржат високо ниво и да ги задоволат гос...