Љубовен душек на кој ќе спиете гушнати без да ви трнат рацете
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Љубовен душек на кој ќе спиете гушнати без да ви трнат рацете

Спиењето додека го гушкате партнерот може да биде болно и трнењето на рацете да ве разбуди од сон.

ljuboven-dusek-na-koj-ke-spiete-gusnati-bez-da-vi-trnat-racete-001.jpg

Ако сценариото ви е добро познато, љубовниот душек е паметната инвестиција која треба да ја направите.

Спиењето на него е удобно дури и ако рацете и нозете ви се испреплетени.

ljuboven-dusek-na-koj-ke-spiete-gusnati-bez-da-vi-trnat-racete-02.jpg

ljuboven-dusek-na-koj-ke-spiete-gusnati-bez-da-vi-trnat-racete-01.jpeg

Би можело да ве интересира:

15 секојдневни предмети кои биле дизајнирани со друга намена Многу од предметите кои секојдневно ги употребуваме биле пронајдени за сосема по...
Како да ja уредите собата за вашето дете ако не го знаете полот? Планирате да уредувате соба за вашето дете кое го очекувате, но сѐ уште не го зн...
Безбедни деца, возачи и дом: 8 изуми кои ја одведоа сигурноста на ново ниво Повеќе нема да имате главоболки каде е вашето дете и дали сте ја заклучиле врата...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава