Украсете си ја канцеларијата со новогодишни елки од лист хартија (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Украсете си ја канцеларијата со новогодишни елки од лист хартија (видео)

На работа го поминувате поголемиот дел од денот, и ќе го поминувате сè до последниот ден од годинава. Па, тогаш зошто да не ја пренесете празничната еуфорија и во канцеларија?

ukrasete-si-ja-kancelarijata-so-novogodisni-elki-od-list-hartija-01.jpg

Ако немате многу место за китење на елка и закачување венчиња, секогаш можете да си го разубавите бирото со неколку ситни 3Д елки.

Ви треба само еден лист хартија и ножички.

Израдувајте ги и колегите!

Би можело да ве интересира:

Airbnb од стаклената пирамида над Лувр ќе направи спална соба (фото) Фановите на необични искуства имаат уште една работа за додавање на својата лист...
10 идеи како сами да дизајнирате лампиони Сигурно веќе имате премногу лампиони и не ви паѓа на ум да купувате нови сетови ...
13 работи кои цел живот чекавме да ги измислат Веројатно 90% од работите на оваа листа на дизајни и вам ви затребале барем една...