10 „направи сам“ декорации за Велигден со кои ќе поминете многу поевтино
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


10 „направи сам“ декорации за Велигден со кои ќе поминете многу поевтино

6. Честитка за блиските

10-napravi-sam-dekoracii-za-veligden-so-koi-ke-pominete-mnogu-poevtino-6.jpg

7. Вештачки кактус од јајце

10-napravi-sam-dekoracii-za-veligden-so-koi-ke-pominete-mnogu-poevtino-7.jpg

8. Шарена корпа за јајца

10-napravi-sam-dekoracii-za-veligden-so-koi-ke-pominete-mnogu-poevtino-8.jpg

9. Јајца од коноп или волница, залепена со течен лепак

10. Кошничка за чоколадни јајца

10-napravi-sam-dekoracii-za-veligden-so-koi-ke-pominete-mnogu-poevtino-9.jpg

М. Д. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Забавни техники за фарбање на шарени велигденски јајца Откако ги обоивте црвените јајца, време е во корпата да додадете малку бои и дез...
Нова техника за боење на велигденските јајца – со боја и ориз (видео) Ако сè уште сте во потрага по техника за вапцање јајца со која ќе добиете чисти,...
Први подготовки: 15 лесни и забавни начини како да почнете со славење на Велигден Од храна и пијалаци, па сè до декорациите во домот, постојат многу забавни, а ед...

Најчитани неделава