Пешкири со кои секое лето ќе бидете сирена на плажа (фото)


Пешкири со кои секое лето ќе бидете сирена на плажа (фото)

Ако зимоска посакавте да се претворите во сирена со плетено ќебенце, сега имате можност тоа да го направите и на плажа додека се бришете од солената вода и уживате по летното жешко сонце.

pretvorete-se-vo-sirena-na-plaza-01.jpg

За оние кои поголемиот дел од летото ќе го поминат на плажа, „MJ’s Off the Hook Designs“ имаат одлична идеја - можете себеси да се претворите во митското суштество од вашите соништа, да бидете сирена.

Производот лесно можете да го склопите и да го употребите како торба, лесно ја впива водата и може да ви помогне да се заштитите од сонцето кога неговата топлина е во ек и да не изгорите.

За да бидете најубавата сирена на плажа:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 секојдневни предмети кои биле дизајнирани со друга намена Многу од предметите кои секојдневно ги употребуваме биле пронајдени за сосема по...
Креативна мајка им направи училница на своите 4 деца дома, со мебел од IKEA Изморена од хаосот кој владеел дома, една жена од Англија им направила училница ...
Како да ja уредите собата за вашето дете ако не го знаете полот? Планирате да уредувате соба за вашето дете кое го очекувате, но сѐ уште не го зн...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg