Душеци во вода на кои сакаме да се излежуваме во моментов
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Душеци во вода на кои сакаме да се излежуваме во моментов

Пробајте да си го замислите летото без излежување на некој душек во базен или сред море - невозможно.

duseci-vo-voda-na-koi-sakame-da-se-izlezuvame-vo-momentov-01.jpg

Има толку многу облици и форми на кои сакаме да се најдеме заедно со омилениот пијалак...

Разбудете го детето во вас и фантазирајте си колку би било забавно летото да го завршите на некој од овие душеци, додека околу вас нема ништо освен вода.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Диетална вода, градник за мажи, пиво за жени... Дали ова се најглупави... За целата генијалност која постои во секојдневните пронајдоци, постојат некои пр...
Денес е светски на спиењето - Спални соби во кои сакаме да го „прослав... Сонот ни е неопходен на сите за квалитетен живот, а денес го одбележуваме денот ...
Моќни урбани дизајни кои сакаме да ги имаме и во Скопје Вистински добрите дизајнери никогаш не разочаруваат со нивните креативни решениј...