Уникатни масички создадени за љубителите на животни (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Уникатни масички создадени за љубителите на животни (фото)

Барате уникатно парче мебел кое ќе додаде специфичност на вашиот простор? Овие маси се вистинскиот избор за вас.

Masi-koi-sozdavaat-iluzija-na-zivotni-kako-izleguvaat-od-voda-01

Осмислени така што ќе претставуваат животни кои полека испливуваат од вода овие маси се навистина нешто посебно и несекојдневно.

Дизајнирани од страна на Дерек Парс, овие маси се дел од Колекцијата наречена „Водни маси“.

Можете да ги добиете во најразлични форми, односно согласно животното кое најмногу ви се допаѓа.

Така, можете да бирате меѓу делфини, нилски коњи, фоки, па дури и патки...

M. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

13 апсурдни дизајни кои не му затребале на никој, никогаш Иако честопати знаеме да купуваме работи кои реално и не ни требаат, овие апсурд...
Како да го изберете вистинскиот симбол за вашата тетоважа? Пред да ја изберете идеалната тетоважа дознајте што значи симболот што ќе го нос...
Тетоважи на уво – Нов бизарен тренд или кул идеја за оние кои не сакаа... За оние кои не се љубители на обетки, но сепак сакаат некако да го „украсат“ уво...