Фотки за кои не би верувале дека се направени само со iPhone
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Фотки за кои не би верувале дека се направени само со iPhone

fotki-za-koi-ne-bi-poveruvale-deka-se-napraveni-samo-so-iphone-01.jpg

Питер Вилборг е човек со толкава креативност што дури и само со неговиот iPhone успева да направи надреални фотографии за кои би рекле дека мора да се дело на Фотошоп, а не само смартфон.

Тој успева да долови одредени интересни моменти и на нив да додаде малку надреални и комични детали така да остави без зборови.

На неговиот Инстаграм профил моментално можете да најдете фотографии од неговиот одмор во Шведска.

Фотките за кои нема да верувате дека се направени само со iPhone:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 идеи како сами да дизајнирате лампиони Сигурно веќе имате премногу лампиони и не ви паѓа на ум да купувате нови сетови ...
Лесни и евтини - Новогодишни „направи сам“ проекти Како сами да си направите ново венче за на врата, како да дизајнирате лампион по...
Дизајнери на кои креативноста им оди во насока за комфор на жените (фо... Некои дизајнери на прво место го ставаат комфорот на жените и веројатно тоа им е...