18 паметни држачи за клучеви, за оние кои секогаш ги губат


18 паметни држачи за клучеви, за оние кои секогаш ги губат

Ако секоја година ја започнувате со резолуција да бидете поорганизирани, имаме мало олеснување.

18-pametni-drzaci-za-klucevi-za-onie-koi-sekogas-gi-gubat-001.jpg

Големи се шансите клучевите да се најмистериозниот предмет во чантата и низ домот, кој секогаш некако магично исчезнува.

Толку добро и магично, што досега неколкупати сте морале да менувате брава.

Познато?

Тогаш спасот е во некој ваков дизајн:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Дизајни кои ќе ги обожаваат оние кои секогаш се смрзнати Сите знаеме барем еден човек во животот кој секогаш има смрзнати раце, смрзнати ...
Кошула отпорна на дамки, принтер за палачинки: 10 изуми кои наскоро ќе го променат светот Замислете кошула која е отпорна на кечап и мајонез, а притоа не мора да ја пегла...
Безбедни деца, возачи и дом: 8 изуми кои ја одведоа сигурноста на ново ниво Повеќе нема да имате главоболки каде е вашето дете и дали сте ја заклучиле врата...

Најчитани неделава