Спас за оние на кои постојано нешто им се лизга од раце
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
kozmeticarka 12-12-2019


Спас за оние на кои постојано нешто им се лизга од раце

spas-za-onie-na-koi-postojano-nesto-im-se-lizga-od-race-1.jpg

А, веројатно на прво место е шампонот и гелот за туширање.

Некој конечно се сетил дека треба еден држач кој лесно се прикачува, а ќе ве заштити од борбата додека го фатите шампонот или гелот.

Едноставните работи честопати се и генијални:

spas-za-onie-na-koi-postojano-nesto-im-se-lizga-od-race-3.jpg

spas-za-onie-na-koi-postojano-nesto-im-se-lizga-od-race-2.jpg

spas-za-onie-na-koi-postojano-nesto-im-se-lizga-od-race-4.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 работи кои тату артистите би сакале да престанете да ги правите Професионалните тату артисти откриваат дека клиентите упорно прават работи што г...
17 работи кои ги има во Јапонија, а дефинитивно ни требаат и нам Автобуските станици се одделени со стакло од патот, па на овој начин луѓето што ...
Кул дизајни кои се доказ дека и обичните работи може да бидат ремек-де... Иако сме навикнати некои секојдневни работи да ги гледаме со еден ист дизајн, се...