Победничките идеи од натпреварот за најкреативен дизајн 2017
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Победничките идеи од натпреварот за најкреативен дизајн 2017

Наградите „A’ Design“ се магнет за креативност и секоја година привлекуваат креативци и творци од целиот свет.

najunikatnite-i-krativnite-dizajni-od-a-design-01.jpg

А, победниците на штотуку беа објавени и наградени за нивната иновативност.

Нивните дизајни се одликуваат не само со креативност, туку и практичност, модерност и ефикасна употреба на просторот и материјалите.

Ова се некои од најубавите дизајни:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

13 апсурдни дизајни кои не му затребале на никој, никогаш Иако честопати знаеме да купуваме работи кои реално и не ни требаат, овие апсурд...
Кул дизајни кои се доказ дека и обичните работи може да бидат ремек-де... Иако сме навикнати некои секојдневни работи да ги гледаме со еден ист дизајн, се...
Дизајни кои се создадени да ни ги решат проблемите во секојдневието (ф... Иако некои си ја работат работата само за да земат пари, други размислуваат како...