Ги обожаваме: Туш кабини кои имаат моќ да ги измијат сите грижи и грешки
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Ги обожаваме: Туш кабини кои имаат моќ да ги измијат сите грижи и грешки

Сите веруваме дека нема ништо подобро од наполнета када и пенлива купка после напорниот ден. Но, дефинитивно има – овие туш кабини.

gi-obozavame-tus-kabini-koi-imaat-mok-da-gi-izmijat-site-grizi-i-greski-001.jpg

Сите туш кабини кои ќе ги видите во продолжение се така дизајнирани за буквално да ви ги измијат сите грешки и грижи.

Некои се помали, некои пространи, некои се шарени, некои негуваат минимализам.

Сепак сите се подеднакво интимни и прекрасни:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

13 апсурдни дизајни кои не му затребале на никој, никогаш Иако честопати знаеме да купуваме работи кои реално и не ни требаат, овие апсурд...
19 работи што многу ќе ви го олеснат летото (фото) Конечно полека доаѓаат топлите летни денови. Со цел да ви бидат колку што е можн...
Урбани дизајни со кои секој град е поубаво место за живеење Првата помисла кога ќе ги разгледате, дефинитивно ќе ви биде „како кај нас некој...