25 генијални дизајни со кои работата во кујна е песна
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


25 генијални дизајни со кои работата во кујна е песна

Која е тајната за идеална кујна? Мултифункционалност? Модерна технологија? Или можеби беспрекорен дизајн?

25-genijalni-dizajni-so-koi-rabotata-vo-kujna-e-pesna-001.jpg

Вистина е дека сето ова е од голема важност, но без ситниците кои ви ја олеснуваат секојдневната работа, сè е бадијала.

За среќа, има дизајнери кои се трудат да ни ја олеснат работата, па смислуваат вакви креативни и практични гаџети со кои готвењето е лесно за сите:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 одлични изуми кои ќе му го олеснат животот на секој родител Електрична количка која вози сама на копче и ѝ се подесува брзината и уште 11 ин...
Кул дизајни кои се доказ дека и обичните работи може да бидат ремек-де... Иако сме навикнати некои секојдневни работи да ги гледаме со еден ист дизајн, се...
Моќни урбани дизајни кои сакаме да ги имаме и во Скопје Вистински добрите дизајнери никогаш не разочаруваат со нивните креативни решениј...