Минијатурни тетоважи, за кога сакате да направите нешто спонтано, без да се покаете
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Минијатурни тетоважи, за кога сакате да направите нешто спонтано, без да се покаете

minijaturni-tetovazi-za-koga-sakate-da-napravite-nesto-sponatno-bez-da-se-pokaete-001.jpg

Секој ден ви е нова шанса да направите нешто спонтано и непланирано. Па, ако денес немате нешто конкретно на ум, еве ви една идеја - мини тетоважа.

Дури и да не сте човек кој сака да се „врзе за цел живот“ со ваков белег на кожата, веруваме дека ќе ве стават во мисла.

Идеални за кога сакате да излезете од комфор зоната, без подоцна да се покаете:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Денес е светски на спиењето - Спални соби во кои сакаме да го „прослав... Сонот ни е неопходен на сите за квалитетен живот, а денес го одбележуваме денот ...
Кутија полна со ситници – Идеален подарок за кога немате идеја што да ... Дали и вие сте од оние на кои им е најтешко кога треба да бираат подарок за неко...
Урбани дизајни кои може да најдат примена во секој град (фото) Многу луѓе сакаат поголемиот дел од времето да го поминат на отворено, наместо д...