Торти достојни за во музеј (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Forum Manager 29-09-2020
Продавач 28-09-2020


Торти достојни за во музеј (фото)

Замислата за торти и колачи веројатно ќе ви се промени, откако ќе ги видите овие совршени торти кои се граничат со уметност. Нив нема да ги гледате како сладок фил и пандишпан кои ќе ги задоволат непцата.

torti-dostojni-za-vo-muzej-001.jpg

Тортики Анушки секојдневно ја поттикнува фантазијата на сите кои го следат Инстаграм профилот, благодарение на врвно украсените торти.

Со 3Д облици, оптички илузии и цели мурали насликани со четка и бои – тортите заслужено се наоѓаат на првото место на најпосакувани за следната прослава:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Zara го промени логото - луѓето се збунети и Твитер е преплавен со коментари „Новото лого на Zara всушност се обидува да ме стисне во нивната облека“ е една ...
19 совршени изуми за зимурливите и вечно смрзнатите (фото) Од топол маус пад до шолја со грејач оддолу, овие изуми ќе направат полесно да ј...
Дизајни со кои животот во иднина ќе биде поубав и полесен (фото) Сите имаме листа на работи кои сакаме да ги направиме за животот во иднина да ни...

Најчитани неделава