Тетоважи создадени за сите кои сакаат зимата да трае засекогаш
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ГЕОДЕТ 12-05-2021
Kelner/ka 11-05-2021


Тетоважи создадени за сите кои сакаат зимата да трае засекогаш

Божиќна магија (која веќе изминува), греено вино, свеж ладен воздух и ни фали уште снежна бајка за убавините на зимата да бидат целосни.

tetovazhi-sozdadeni-za-site-koi-sakaat-zimata-da-trae-zasekogash-01.jpg

Некои луѓе посакуваат ова да трае засекогаш, па вистинските љубители на зимата, наоѓаат начин како да бидат секогаш опкружени со духот на ова годишно време.

Тие се одлучиле за тетоважи кои го отсликуваат она што најмногу го сакаат од овој период, независно дали тоа е празничната атмосфера, снегот, па дури и филмовите.

Доколку и вие сте дел од нив и сте подготвени за нова (или прва) тетоважа на вашето тело, следниве идеи се совршени за вас.

Тетоважи со кои зимата засекогаш ќе трае:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

30 тетоважи за оние на кои животот им е исполнет со патувања Луѓето кои си го исполнуваат животот со патувања, а пасошот со печати, најчесто ...
Тетоважи со скриено, но длабоко значење (фото) Додека едни го гледаат само како уметност, за некои луѓе, тетоважата е симбол ко...
20 везени тетоважи - изгледаат покул отколку што звучат Оние кои се вљубени во уметноста која ја создаваат иглите натопени во мастило, с...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg