Кога амбалажите продаваат... (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Forum Manager 29-09-2020
Продавач 28-09-2020


Кога амбалажите продаваат... (фото)

Амбалажата на еден производ може да го стави неговиот квалитет во втор план и тоа е одличен успех во сферата на маркетингот и дизајнот.

koga-ambalazite-prodavaat-001.jpg

Има толку многу варијации на еден ист производ, што кога ќе застанете пред полиците во супермаркетите, невозможно е да се одлучите.

Овие амбалажи дефинитивно ви ја олеснуваат работата, бидејќи без двоумење ќе посегнете по нив, наместо по нивната конкуренција:

Вино – крв од грозје

koga-ambalazite-prodavaat-01.jpg

Чили сос

koga-ambalazite-prodavaat-02.jpg

koga-ambalazite-prodavaat-03.jpg

Шише вино од кое се вадат две чаши

koga-ambalazite-prodavaat-04.jpg

Чадор полн со свеж зеленчук

koga-ambalazite-prodavaat-05.jpg

Ластичиња за коса

koga-ambalazite-prodavaat-06.jpg

Маслиново масло доволно за една порција

koga-ambalazite-prodavaat-07.jpg

Млеко директно од крава

koga-ambalazite-prodavaat-08.jpg

Пица на парче

koga-ambalazite-prodavaat-09.jpg

Розово вино кое ви става розови очила

koga-ambalazite-prodavaat-10.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

За „испив само една чаша“ секогаш да биде вистина - Чаша за вино која се навртува на шишето Си купивте шише од омиленото вино но едноставно се чувствувате премногу незгодно...
Најкреативните производи кои сите ги сакаа во 2017 година (фото) Зарем денот не би бил подобар со мини машина за кафе, а домот поубав со ламба во...
Производи кои никогаш не би помислиле дека ви требаат, а веднаш ќе ги посакате Колку само би била лесна работата ако имавте заштитно платно во кое се собираат ...

Најчитани неделава