Неверојатни дизајни заради кои нивните креатори заслужуваат почит
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Неверојатни дизајни заради кои нивните креатори заслужуваат почит

Во денешно време се појавуваат многу модерни уреди кои ни го олеснуваат животот и секојдневието.

neverojatni-dizajni-zaradi-koi-nivnite-kreatori-zasluzhuvaat-pochit-01.jpg

Создавачите на овие идеи навистина се надминуваат себеси со секој нов изум и заслужуваат признание.

Тие мислат буквално на секоја наша потреба со што светот станува подобро место за живот.

Погледнете некои од најдобрите дизајни што заслужуваат почит и дел од нив сигурно би ги посакале:

Корисен додаток на креветот

neverojatni-dizajni-zaradi-koi-nivnite-kreatori-zasluzhuvaat-pochit-02.jpg

Можете да изберете – ракета како статуа или сет столчиња со маса

neverojatni-dizajni-zaradi-koi-nivnite-kreatori-zasluzhuvaat-pochit-03.jpg

Со ова парче, патиките секогаш ќе ви бидат „свежи“

neverojatni-dizajni-zaradi-koi-nivnite-kreatori-zasluzhuvaat-pochit-04.jpg

Нема веќе мачење при вадење на каблите од штекер

neverojatni-dizajni-zaradi-koi-nivnite-kreatori-zasluzhuvaat-pochit-05.jpg

Пенкало кое покажува уште колку мастило има останато

neverojatni-dizajni-zaradi-koi-nivnite-kreatori-zasluzhuvaat-pochit-06.jpg

Маса која ви овозможува да го наполните телефонот со вртење педали

neverojatni-dizajni-zaradi-koi-nivnite-kreatori-zasluzhuvaat-pochit-07.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Дизајни за кои сигурно ќе кажете „каде да ги најдам?!“ Понекогаш едноставно е доволно само да видите некој предмет за да сфатите дека в...
Дизајни кои може да ги најдете онлајн и ќе ви го олеснат секојдневието... Колку пати се случило додека скролате низ онлајн продавниците да пронајдете рабо...
Урбани дизајни кои може да најдат примена во секој град (фото) Многу луѓе сакаат поголемиот дел од времето да го поминат на отворено, наместо д...