Генијални дизајни за луѓе кои веруваат дека „помалку е повеќе“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Генијални дизајни за луѓе кои веруваат дека „помалку е повеќе“

Има нешто екстремно задоволувачко во минималимот, од уредување на домот, преку облеката, до целокупниот начин на живот.

genijalni-dizajni-za-lugje-koi-veruvaat-deka-pomalku-e-povekje-001.jpg

Чистите линии и едноставноста со која зрачат следниве дизајни ќе направат да се почувствувате полесно, послободно и безгрижно.

Во свет каде материјалното се цени најмногу и целиот раскош мора да се покаже, постојат и такви луѓе кои веруваат дека „помалку е повеќе“.

Дизајните во продолжение се за вторите:

Извор

Би можело да ве интересира:

Дизајни за кои сигурно ќе кажете „каде да ги најдам?!“ Понекогаш едноставно е доволно само да видите некој предмет за да сфатите дека в...
Дизајни кои може да ги најдете онлајн и ќе ви го олеснат секојдневието... Колку пати се случило додека скролате низ онлајн продавниците да пронајдете рабо...
12 одлични изуми кои ќе му го олеснат животот на секој родител Електрична количка која вози сама на копче и ѝ се подесува брзината и уште 11 ин...