Кул дизајни кои ги решаваат летните проблеми
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Перач 30-09-2020
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Кул дизајни кои ги решаваат летните проблеми

Сите со нетрпение го чекаме летото, но кога температурите ќе се искачат над 35 степени, сите повторно се жалиме.

kul-dizajni-koi-gi-reshavaat-letnite-problemi-001.jpg

Овие дизајни ќе ви бидат најдобри пријатели токму во тие пеколно жешки денови и ќе го олеснат топлото секојдневие.

Сè што ни треба за безгрижно лето:

Силиконска чашка која ја собира во џеб

kul-dizajni-koi-gi-reshavaat-letnite-problemi-01.jpg

Пеперутка душек

kul-dizajni-koi-gi-reshavaat-letnite-problemi-02.jpg

Потпирач за на песок

kul-dizajni-koi-gi-reshavaat-letnite-problemi-03.jpg

Водни платформи за цело друштво

kul-dizajni-koi-gi-reshavaat-letnite-problemi-04.jpg

„Чипс“ за нишање или одмор

kul-dizajni-koi-gi-reshavaat-letnite-problemi-05.jpg

Маска за нуркање со вградена камера

kul-dizajni-koi-gi-reshavaat-letnite-problemi-06.jpg

Мини масичка за на плажа

kul-dizajni-koi-gi-reshavaat-letnite-problemi-07.jpg

Сеф за на плажа

kul-dizajni-koi-gi-reshavaat-letnite-problemi-08.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Дизајни за кои сигурно ќе кажете „каде да ги најдам?!“ Понекогаш едноставно е доволно само да видите некој предмет за да сфатите дека в...
13 апсурдни дизајни кои не му затребале на никој, никогаш Иако честопати знаеме да купуваме работи кои реално и не ни требаат, овие апсурд...
Дизајни кои може да ги најдете онлајн и ќе ви го олеснат секојдневието засекогаш (фото) Колку пати се случило додека скролате низ онлајн продавниците да пронајдете рабо...

Најчитани неделава