Шолји со дрски пораки за несаканите гости во вашиот дом (фото)


Шолји со дрски пораки за несаканите гости во вашиот дом (фото)

Дали некому не шега би му се заканиле дека сте ставиле отров во кафето или чајот? Шолји совршени за луѓето со уникатна смисла за хумор.

sholji-so-drski-poraki-za-nesakanite-gosti-vo-vashiot-dom-foto-01.jpg

Кога ненајавени и не баш омилени гости ќе ви се појават на врата вие можеби со половина уста им кажувате да влезат и на тој начин им посочувате дека не сте баш пресреќни поради нивната ненадејна посета.

Но, сега со помош на новите креативни шолји со написи тоа можете да им го кажете без да изустите ниту збор.

Се разбира, сето ова има шеговита нота, па еден ваков сет на шолји ќе направи луѓето да мислат дека имате уникатна смисла за хумор.

Само не заборавајте да им нагласите дека не мислите навистина да се удават, да се изгубат од вашиот живот и да престанат да зборуваат, како што гласат дел од пораките на шолјите.

Како изгледаат уникатните шолји со написи:

С. С.| Црнобело

Би можело да ве интересира:

Уникатна перница за партнерот да ве гушка на раат Овој уникатен изум спиењето во позицијата „лажичка“ ќе ви го направи вистинско з...
Дизајни создадени за оние кои се постојано под стрес Дали сте знаеле дека луѓето кои се под стрес јадат 40% повеќе нездрава храна? И ...
Дизајни со кои животот во иднина ќе биде поубав и полесен (фото) Сите имаме листа на работи кои сакаме да ги направиме за животот во иднина да ни...

Најчитани неделава