Како изгледа првата класа во различни авиокомпании во светот?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
RECEPCIONERI/KI 27-01-2020
Планер 27-01-2020
Сервисер 27-01-2020


Како изгледа првата класа во различни авиокомпании во светот?

Од кожени столчиња до туш, во првата класа ќе можете да патувате комфорно со чаша шампањ во раката.

kako-izgleda-prvata-klasa-vo-razlichni-aviokompanii-vo-svetot-01.jpg

Летањето со авион секогаш е забавно искуство, но уште позабавно е ако летате со прва класа.

Покрај удобноста и подобрата услуга, тука некој некултурен и гласен сопатник нема да може да ви го расипе расположението.

Каков луксуз ве чека во првата класа во различните авиокомпании во светот:

Emirates - Обединети Арапски Емирати

kako-izgleda-prvata-klasa-vo-razlichni-aviokompanii-vo-svetot-03.jpg

kako-izgleda-prvata-klasa-vo-razlichni-aviokompanii-vo-svetot-02.jpg

Singapore Airlines - Сингапур

kako-izgleda-prvata-klasa-vo-razlichni-aviokompanii-vo-svetot-04.jpg

Virgin Atlantic – Велика Британија

kako-izgleda-prvata-klasa-vo-razlichni-aviokompanii-vo-svetot-05.jpg

Lufthansa- Германија

kako-izgleda-prvata-klasa-vo-razlichni-aviokompanii-vo-svetot-06.jpg

British Airways – Велика Британија

kako-izgleda-prvata-klasa-vo-razlichni-aviokompanii-vo-svetot-08.jpg

kako-izgleda-prvata-klasa-vo-razlichni-aviokompanii-vo-svetot-07.jpg

Air India – Индија

kako-izgleda-prvata-klasa-vo-razlichni-aviokompanii-vo-svetot-09.jpg

Cathay Pacific – Кина

kako-izgleda-prvata-klasa-vo-razlichni-aviokompanii-vo-svetot-11.jpg

kako-izgleda-prvata-klasa-vo-razlichni-aviokompanii-vo-svetot-10.jpg

Уште 7 на следната страна...Би можело да ве интересира:

12 најбизарни изуми на кои жените во светот трошат пари Oд влошки против „камилско стапало“ до перница за гради за тие што спијат на стр...
Кино во Швајцарија ги замени црвените седишта со дупли кревети (фото) Колку пати досега сте сонувале за кино со кревет, наместо обични столчиња? Во Шв...
Диетална вода, градник за мажи, пиво за жени... Дали ова се најглупавите пронајдоци во светот? За целата генијалност која постои во секојдневните пронајдоци, постојат некои пр...