10 корисни работи кои може да ги купите од Aliexpress за помалку од 1 долар

Онлајн купувањето во одредени случаи може да биде апсолутен погодок, посебно кога се работи за евтини геџети и ситници кои ги решаваат секојдневните проблеми за многу мала сума.

10-korisni-raboti-koi-moze-da-gi-kupite-od-aliexpress-za-pomalku-od-1-dolar-001.jpg

Така, на Aliexpress може да си купите 10 корисни работи кои чинат само 1 долар или многу помалку.

Наполнете ја онлајн кошничката со ситници без да платите цело богатство:

Заштитник за полнач со фигури – 0,24 долари

10-korisni-raboti-koi-moze-da-gi-kupite-od-aliexpress-za-pomalku-od-1-dolar-01.jpg

Подлога која спречува лизгање – 0,75 долари

10-korisni-raboti-koi-moze-da-gi-kupite-od-aliexpress-za-pomalku-od-1-dolar-02.jpg

Држачи за очила за во автомобил – 0,96 долари

10-korisni-raboti-koi-moze-da-gi-kupite-od-aliexpress-za-pomalku-od-1-dolar-03.jpg

Кутивче за слушалки и полнач – 0,63 долари

10-korisni-raboti-koi-moze-da-gi-kupite-od-aliexpress-za-pomalku-od-1-dolar-04.jpg

Држач за мобилен – 0,39 долари

10-korisni-raboti-koi-moze-da-gi-kupite-od-aliexpress-za-pomalku-od-1-dolar-05.jpg

Клип за пари – 0,78 долари

10-korisni-raboti-koi-moze-da-gi-kupite-od-aliexpress-za-pomalku-od-1-dolar-06.jpg

Масажер за глава – 0,60 долари

10-korisni-raboti-koi-moze-da-gi-kupite-od-aliexpress-za-pomalku-od-1-dolar-07.jpg

Ракавици со кои може да користите смартфон – 0,83 долари

10-korisni-raboti-koi-moze-da-gi-kupite-od-aliexpress-za-pomalku-od-1-dolar-08.jpg

Преносен отварач за вино – 0,85 долари

10-korisni-raboti-koi-moze-da-gi-kupite-od-aliexpress-za-pomalku-od-1-dolar-09.jpg

Вселенски мемо стикери – 0,71 долари

10-korisni-raboti-koi-moze-da-gi-kupite-od-aliexpress-za-pomalku-od-1-dolar-10.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Од домот на баба и дедо: 19 работи кои се доказ дека винтиџ работите се посебен тип на богатство Чевлите што ги носела вашата баба во младоста или омилената фотелја на ваши...
12 дизајни за кои веднаш ќе помислите - „Ова ми треба!“ Изборот на дизајни за секакви додатоци денес е огромен и истите тие може да ни г...
Корисни ситници кои ќе ви ги „земат парите“ без проблем Секоја жена ја знае ситуацијата „не ми треба, ама жалосно е да не го купам.“ ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg