Тетоважи за сите вљубеници во книгите и читањето
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Kelner 18-08-2019
КЕЛНЕР 18-08-2019


Тетоважи за сите вљубеници во книгите и читањето

Веруваме дека сите барем еднаш во животот сме размислувале што и каде да истетовираме.

tetovazi-za-site-vljubenici-vo-knigite-i-citanjeto-01.jpg

Тетоважите се украс за цел живот и важно е да не бидат импулс, туку одлука која гордо ќе ја носите постојано.

Па, размислувајќи за мотивите и темите кои може да ги истетовирате на вас, размислете дали и колку сте вљубени во читањето и книгите?

Книгите се одлична инспирација за креативен дизајн од мастило.

На вистинските вљубеници во книжевните дела ќе им се допаднат следните идеи:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 везени тетоважи - изгледаат покул отколку што звучат Оние кои се вљубени во уметноста која ја создаваат иглите натопени во мастило, с...
12 одлични изуми кои ќе му го олеснат животот на секој родител Електрична количка која вози сама на копче и ѝ се подесува брзината и уште 11 ин...
15 работи кои ќе ви го олеснат животот за помалку од 20 долари Постојат толку многу модерни дизајни и изуми кои може да ги решат вашите секојдн...