Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Кул дизајни кои се доказ дека и обичните работи може да бидат ремек-дела

За заедничко поминато и време, но со личен простор истовремено

kul-dizajni-koi-se-dokaz-deka-i-obichnite-raboti-mozhe-da-bidat-remek-dela-07.jpg

Посебен дел за сос за помфритот да не се натопи

kul-dizajni-koi-se-dokaz-deka-i-obichnite-raboti-mozhe-da-bidat-remek-dela-08.jpg

Мултифункционална када за топла купка во природа

kul-dizajni-koi-se-dokaz-deka-i-obichnite-raboti-mozhe-da-bidat-remek-dela-09.jpg

Моркови со чудни форми во Австралија за да се намали фрлањето вишок храна

kul-dizajni-koi-se-dokaz-deka-i-obichnite-raboti-mozhe-da-bidat-remek-dela-10.jpg

Маски за спиење со познати уметнички дела

kul-dizajni-koi-se-dokaz-deka-i-obichnite-raboti-mozhe-da-bidat-remek-dela-11.jpg

М. М. | Црнобело



Би можело да ве интересира:

Тобоган во трговски центар и уште 15 кул изуми од земјите во светот кои ги сакаме и кај нас Во Турција има машини за хранење на бездомните животни од кои излегува храна сек...
12 фото-докази дека не секој треба да биде дизајнер Автоматски сад за сапун што не е водоотпорен, тепих во тоалет, поткрената шахта ...
16 неуспеси на дизајнери кои не размислувале за убавина или практичност Некои дизајни се генијални и ни останува само да се воодушевуваме. Други пак се ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg