12 одлични изуми кои ќе му го олеснат животот на секој родител
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
kozmeticarka 12-12-2019


12 одлични изуми кои ќе му го олеснат животот на секој родител

Електрична количка која вози сама на копче и ѝ се подесува брзината и уште 11 интересни изуми.

12-odlichni-izumi-koi-kje-mu-go-olesnat-zhivotot-na-sekoj-roditel-01.jpg

Одгледувањето на дете е навистина тешка животна задача, но денес ситуацијата е многу олеснета за разлика од минатото поради многуте изуми.

Од бањање до заспивање на децата, денес сè е поедноставно благодарение на нив.

Изуми што ќе ги обожава секој родител:

Ограничувач на када

12-odlichni-izumi-koi-kje-mu-go-olesnat-zhivotot-na-sekoj-roditel-02.jpg

Шише за 2 пијалака

12-odlichni-izumi-koi-kje-mu-go-olesnat-zhivotot-na-sekoj-roditel-03.jpg

Душек за менување пелени со преграда кај рацете

12-odlichni-izumi-koi-kje-mu-go-olesnat-zhivotot-na-sekoj-roditel-04.jpg

Играчка за „утеха“, која мајката може да ја допре до градата за да го има нејзиниот мирис

12-odlichni-izumi-koi-kje-mu-go-olesnat-zhivotot-na-sekoj-roditel-05.jpg

Шише со термометар за течноста

12-odlichni-izumi-koi-kje-mu-go-olesnat-zhivotot-na-sekoj-roditel-06.jpg

Мерач на температурата на водата за капење, сигнализира ако е претопла

12-odlichni-izumi-koi-kje-mu-go-olesnat-zhivotot-na-sekoj-roditel-07.jpg

Уште 6 изуми на следната страна...Би можело да ве интересира:

12 најбизарни изуми на кои жените во светот трошат пари Oд влошки против „камилско стапало“ до перница за гради за тие што спијат на стр...
15 работи кои ќе ви го олеснат животот за помалку од 20 долари Постојат толку многу модерни дизајни и изуми кои може да ги решат вашите секојдн...
Паметни реклами кои нè молат да не си го трошиме животот залудно Рекламите во продолжение, преку само една слика и слоган, имаат за цел да нè осв...