Генијални решенија за организирање на просторот и паметно складирање во домот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


Генијални решенија за организирање на просторот и паметно складирање во домот

Детски играчки, козметички производи, средства за чистење, премногу садови и уште многу работи за кои речиси сите едвај наоѓаме соодветно место во домот.

genijalni-reshenija-za-organiziranje-na-prostorot-i-pametno-skladiranje-vo-domot-01.jpg

За многу работи во домаќинството тешко наоѓаме соодветно место бидејќи не ни е правилно организиран просторот.

За среќа, постојат дизајни кои нудат генијално решение за соодветно складирање на работите.

Погледнете неколку идеи кои се многу едноставни и може да ги имплементирате:

Сушење садови над лавабо

genijalni-reshenija-za-organiziranje-na-prostorot-i-pametno-skladiranje-vo-domot-02.jpg

Посебни корпи на закачување за чување овошје и зеленчук

genijalni-reshenija-za-organiziranje-na-prostorot-i-pametno-skladiranje-vo-domot-03.jpg

Креативно катче

genijalni-reshenija-za-organiziranje-na-prostorot-i-pametno-skladiranje-vo-domot-04.jpg

Закачување на ранци наместо буткање во шкаф

genijalni-reshenija-za-organiziranje-na-prostorot-i-pametno-skladiranje-vo-domot-05.jpg

Посебна фиока за даски и послужавници

genijalni-reshenija-za-organiziranje-na-prostorot-i-pametno-skladiranje-vo-domot-12.jpg

Уредна организација на средства

genijalni-reshenija-za-organiziranje-na-prostorot-i-pametno-skladiranje-vo-domot-06.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Генијални дизајни без кои нема да може да си го замислите секојдневиет... Понекогаш не сме свесни дека нешто ни е потребно додека не го видиме, а токму та...
Генијални клупи кои ќе му дадат шарм на секој град (фото) Клупа обрасната со дрво или пак клупа која „порачува“ дека сте отворени за разго...
Генијални идеи како со тетоважа да ги покриете лузните и белезите од р... Многумина кои имаат лузни по телото гордо ги носат и не се срамат од нив, но има...