12 најбизарни изуми на кои жените во светот трошат пари
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


12 најбизарни изуми на кои жените во светот трошат пари

Oд влошки против „камилско стапало“ до перница за гради за тие што спијат на страна, кои се најчудните изуми за жени?

12-najbizarni-izumi-na-koi-zhenite-vo-svetot-troshat-pari-01.jpg

Во текот на животот жените трошат огромна сума на пари за облека, козметика, чевли и низа други работи.

Но, понекогаш тие трошат и на навистина бизарни работи.

Чудни изуми на кои жените трошат пари:

Перници на кои може да вежбате бакнување

12-najbizarni-izumi-na-koi-zhenite-vo-svetot-troshat-pari-07.jpg

Градник кој се претвора во маска во случај на радиоактивно зрачење

12-najbizarni-izumi-na-koi-zhenite-vo-svetot-troshat-pari-12.jpg

Влошки против „камилско стапало“

12-najbizarni-izumi-na-koi-zhenite-vo-svetot-troshat-pari-13.jpg

„Кондоми“ за заштита на високите потпетици, кои се претворија во тренд за стилизирање на чевлите

12-najbizarni-izumi-na-koi-zhenite-vo-svetot-troshat-pari-08.jpg

12-najbizarni-izumi-na-koi-zhenite-vo-svetot-troshat-pari-11.jpg

Чудни прерамки за градници

12-najbizarni-izumi-na-koi-zhenite-vo-svetot-troshat-pari-14.jpg

Шорцеви за стапалото

12-najbizarni-izumi-na-koi-zhenite-vo-svetot-troshat-pari-10.jpg

Уште 6 изуми на следната страна...Би можело да ве интересира:

Идеални изуми за оние кои ништо не може да ги стопли кога е ладно Кога температурите малку ќе паднат, оние најзимурливите се соочуваат со вистинск...
10 кул изуми што ќе ни го олеснат животот Верувале или не, сега можете да носите иста јакна во текот на целата година, таа...
12 одлични изуми кои ќе му го олеснат животот на секој родител Електрична количка која вози сама на копче и ѝ се подесува брзината и уште 11 ин...