Корисни ситници за дома од AliExpress кои изгледаат многу поскапо отколку што реално чинат
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Корисни ситници за дома од AliExpress кои изгледаат многу поскапо отколку што реално чинат

Домот е местото каде треба да ви е најудобно и најпријатно, каде ќе може да бидете релаксирани, продуктивни, расположени...

korisni-sitnici-za-doma-od-aliexpress-koi-izgledaat-mnogu-poskapo-otkolku-sto-realno-cinat-001.jpg

А, благодарение на AliExpress во последно време домот може да ви изгледа како од каталог за малку пари.

Што може да купите за неколку долари, а изгледа многу поскапо?

Ваза за на ѕид

korisni-sitnici-za-doma-od-aliexpress-koi-izgledaat-mnogu-poskapo-otkolku-sto-realno-cinat-01.jpg

Луксузен свеќник

korisni-sitnici-za-doma-od-aliexpress-koi-izgledaat-mnogu-poskapo-otkolku-sto-realno-cinat-02.jpg

Метални полици

korisni-sitnici-za-doma-od-aliexpress-koi-izgledaat-mnogu-poskapo-otkolku-sto-realno-cinat-03.jpg

Декоративни навлаки за перници

korisni-sitnici-za-doma-od-aliexpress-koi-izgledaat-mnogu-poskapo-otkolku-sto-realno-cinat-04.jpg

Метални знаци

korisni-sitnici-za-doma-od-aliexpress-koi-izgledaat-mnogu-poskapo-otkolku-sto-realno-cinat-05.jpg

Стаклени вази

korisni-sitnici-za-doma-od-aliexpress-koi-izgledaat-mnogu-poskapo-otkolku-sto-realno-cinat-06.jpg

Перниче – јазол

korisni-sitnici-za-doma-od-aliexpress-koi-izgledaat-mnogu-poskapo-otkolku-sto-realno-cinat-07.jpg

Светилка во облик на гранки

korisni-sitnici-za-doma-od-aliexpress-koi-izgledaat-mnogu-poskapo-otkolku-sto-realno-cinat-08.jpg

Висечки вази

korisni-sitnici-za-doma-od-aliexpress-koi-izgledaat-mnogu-poskapo-otkolku-sto-realno-cinat-09.jpg

Скандинавски декоративни теглички

korisni-sitnici-za-doma-od-aliexpress-koi-izgledaat-mnogu-poskapo-otkolku-sto-realno-cinat-10.jpg

Слики од лисја нацртани со водени боички

korisni-sitnici-za-doma-od-aliexpress-koi-izgledaat-mnogu-poskapo-otkolku-sto-realno-cinat-11.jpg

Продолжува на следна страна...Би можело да ве интересира:

Лустер направен од тркало на стар велосипед и уште 15 кул изуми на креативни луѓе Интересни идеи како од стари завеси, чаршафи, ламби и други предмети во домот да...
11 работи од домот кои изгледале сосема поинаку во минатото Како изгледала рерната некогаш, а како фрижидерот? Сте имале ли нешто вакво во в...
Криви ѕидови, чудно наредени плочки: 20 докази зошто не треба да штедите на мајстори Соработката со мајстори понекогаш може комплетно да ве истошти затоа внимателно ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg