Airbnb од стаклената пирамида над Лувр ќе направи спална соба (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фарбар 28-01-2020


Airbnb од стаклената пирамида над Лувр ќе направи спална соба (фото)

Фановите на необични искуства имаат уште една работа за додавање на својата листа...

airbnb-od-staklenata-piramida-nad-luvr-ke-napravi-spalna-soba-001.jpg

Airbnb во договор со Лувр ќе прави спална соба од стаклената пирамида над музејот.

Гостите кои ќе престојуваат во спалната соба во стаклената пирамида ќе може да испијат и коктел пред Мона Лиза.

Ноќевање во спалната соба ќе добијат двајца среќници, кои ќе победат на натпревар кој ќе биде осмислен и објавен во иднина, па ќе може да го погледнат Париз од сосема поинаква перспектива.

Како отприлика ќе изгледа ова искуство?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кафуле во Сингапур го служи шеќерот како магично облаче над шолја кафе (фото) Ако мислите дека не може да имате посладок ритуал за кафе од сегашниот, ова кафу...
Бабичката која најмногу им се радува на празниците - Секоја година дома има преку 2.000 новогодишни ... Секој Божиќ, куќата на Бети Ен Џоунс и нејзиниот сопруг Кит е украсена со над 2....
15 хорор сцени во хотелски соби Кога погледот од хотелската ќе ве разочара, а сцената во тоалетот ќе ве остави п...