37 реалистични 3Д тетоважи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


37 реалистични 3Д тетоважи

Вљубениците во тетоважите ќе бидат воодушевени од оваа уметност на телото.

37-realistichni-3d-tetovazhi-01.jpg

3Д тетоважите се вистинска уметност. Изгледаат кул и многу реалистично.

Од мачиња до пејзажи инспирирани од вселената, со добар уметник сè е можно да се долови на вашето тело.

Ако барате инспирација, погледнете ја оваа галерија:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 везени тетоважи - изгледаат покул отколку што звучат Оние кои се вљубени во уметноста која ја создаваат иглите натопени во мастило, с...
Минијатурни тетоважи кои може да ги имаат и оние на кои работното мест... Дали и вие сте од оние кои силно посакуваат на телото да имаат некој креативен ц...
22 идеи за невидливи тетоважи Ако долго време фантазирате како би изгледало да си направите тетоважа, но немат...