Летни тетоважи кои едвај ќе чекате да ги покажете на плажа
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 21-11-2019


Летни тетоважи кои едвај ќе чекате да ги покажете на плажа

Никој никогаш не може да остане имун на минијатурните, минималистички тетоважи. Посебно кога се со летни мотиви.

letni-tetovazi-koi-edvaj-ke-cekate-da-gi-pokazete-na-plaza-001.jpg

Сонцето, брановите и палмите се најдобриот аксесоар кој може да го имате на вас покрај костимот за капење, а ако сте вљубеник во тетоважи, тогаш сигурно ќе одберете некоја од следниве опции:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 везени тетоважи - изгледаат покул отколку што звучат Оние кои се вљубени во уметноста која ја создаваат иглите натопени во мастило, с...
13 апсурдни дизајни кои не му затребале на никој, никогаш Иако честопати знаеме да купуваме работи кои реално и не ни требаат, овие апсурд...
Кафуле во Сингапур го служи шеќерот како магично облаче над шолја кафе... Ако мислите дека не може да имате посладок ритуал за кафе од сегашниот, ова кафу...