19 работи што многу ќе ви го олеснат летото (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


19 работи што многу ќе ви го олеснат летото (фото)

Конечно полека доаѓаат топлите летни денови. Со цел да ви бидат колку што е можно попријатни, обрнете внимание на најновите „гаџети“ и пронајдоци.

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto-01.jpg

Некои од нив можеби делуваат смешно, но бидете сигурни дека ќе ви помогнат да си поминете подобро и позабавно.

А дел од нив навистина ќе ви скратат многу нервози и главоболки во жешките летни денови:

Водоотпорна маичка

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (18).jpg

Сечило за диња и лубеница

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (15).jpg

Крпа што ве лади

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (14).jpg

Футрола за мобилен за на рака

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (13).jpg

Џебен пиштол на вода

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (21).jpg

Заштитна прекривка за вашиот куфер

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (16).jpg

LED светла за тркала за велосипед

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (12).jpg

Кулер за лаптоп

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (11).jpg

Перница на надувување за патување

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (10).jpg

Дигитален термометар за на прозорец

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (19).jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Розови, гумени ковчези - нов бизарен летен хит (фото) Време е да се стави крај на гумените крофни и фламинга и да се заменат со новиот...
Кул дизајни кои ќе го доведат концептот за комфор во домот на ново нив... Дизајнерите не застануваат со нивниот креативен ум и постојано измислуваат дизај...
На Амазон се продава летната „тераса“ од соништата Веројатно веќе знаете за куполите за изнајмување што стануваат сè повеќе пуларни...