19 работи што многу ќе ви го олеснат летото (фото)


19 работи што многу ќе ви го олеснат летото (фото)

Конечно полека доаѓаат топлите летни денови. Со цел да ви бидат колку што е можно попријатни, обрнете внимание на најновите „гаџети“ и пронајдоци.

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto-01.jpg

Некои од нив можеби делуваат смешно, но бидете сигурни дека ќе ви помогнат да си поминете подобро и позабавно.

А дел од нив навистина ќе ви скратат многу нервози и главоболки во жешките летни денови:

Водоотпорна маичка

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (18).jpg

Сечило за диња и лубеница

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (15).jpg

Крпа што ве лади

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (14).jpg

Футрола за мобилен за на рака

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (13).jpg

Џебен пиштол на вода

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (21).jpg

Заштитна прекривка за вашиот куфер

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (16).jpg

LED светла за тркала за велосипед

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (12).jpg

Кулер за лаптоп

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (11).jpg

Перница на надувување за патување

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (10).jpg

Дигитален термометар за на прозорец

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (19).jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Розови, гумени ковчези - нов бизарен летен хит (фото) Време е да се стави крај на гумените крофни и фламинга и да се заменат со новиот...
Кул дизајни кои ќе го доведат концептот за комфор во домот на ново ниво Дизајнерите не застануваат со нивниот креативен ум и постојано измислуваат дизај...
На Амазон се продава летната „тераса“ од соништата Веројатно веќе знаете за куполите за изнајмување што стануваат сè повеќе пуларни...