19 работи што многу ќе ви го олеснат летото (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


19 работи што многу ќе ви го олеснат летото (фото)

Ултрасоничен одбивач на инсекти и глодачи

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (9).jpg

3Д маска за спиење

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (8).jpg

Кутија со сапуни за еднократна употреба

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (7).jpg

Уникатна лепеза

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (6).jpg

Торба фрижидерче

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (5).jpg

Шатор за на плажа

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (4).jpg

Универзален полнач

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (17).jpg

Спортски патики за на плажа

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (3).jpg

Џебен вентилатор

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (20).jpg

(О)Милена | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Розови, гумени ковчези - нов бизарен летен хит (фото) Време е да се стави крај на гумените крофни и фламинга и да се заменат со новиот...
Кул дизајни кои ќе го доведат концептот за комфор во домот на ново нив... Дизајнерите не застануваат со нивниот креативен ум и постојано измислуваат дизај...
На Амазон се продава летната „тераса“ од соништата Веројатно веќе знаете за куполите за изнајмување што стануваат сè повеќе пуларни...