19 работи што многу ќе ви го олеснат летото (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


19 работи што многу ќе ви го олеснат летото (фото)

Ултрасоничен одбивач на инсекти и глодачи

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (9).jpg

3Д маска за спиење

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (8).jpg

Кутија со сапуни за еднократна употреба

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (7).jpg

Уникатна лепеза

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (6).jpg

Торба фрижидерче

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (5).jpg

Шатор за на плажа

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (4).jpg

Универзален полнач

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (17).jpg

Спортски патики за на плажа

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (3).jpg

Џебен вентилатор

19-raboti-sto-prilicno-mnogu-ke-vi-go-olesnat-letoto (20).jpg

(О)Милена | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Розови, гумени ковчези - нов бизарен летен хит (фото) Време е да се стави крај на гумените крофни и фламинга и да се заменат со новиот...
Пешкири со кои секое лето ќе бидете сирена на плажа (фото) Ако зимоска посакавте да се претворите во сирена со плетено ќебенце, сега имате ...
6 изуми кои ќе ни ја олеснат иднината Одењето на стоматолог повеќе нема да ви биде еднакво на хорор филм, плус, можеби...

Спонзорирани линкови: