15 работи кои ќе ви го олеснат животот за помалку од 20 долари
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 12-11-2019


15 работи кои ќе ви го олеснат животот за помалку од 20 долари

Постојат толку многу модерни дизајни и изуми кои може да ги решат вашите секојдневни проблеми, но неретко доаѓаат по многу висока цена.

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-001.jpg

Направивме селекција од Amazon производи кои чинат помалку од 20 долари, а сепак се вбројуваат во изумите кои ќе ви решат барем еден голем проблем во животот.

1. Силиконска ракавица со која ќе ги отстраните вишокот влакна од миленикот

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-01.jpg

2. Пенкало – избелувач за просторот помеѓу плочките кој најтешко се чисти

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-02.jpg

3. Ролер за кречење на мали површини

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-03.jpg

4. Чистач за јазик кој ги отстранува наслагите и бактериите

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-04.jpg

5. Закачалка за во автомобил

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-05.jpg

6. Термос во кој може да си направите вода со овошна арома

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-06.jpg

7. Водоотпорен Bluetooth звучник за сите ваши концерти под туш

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-07.jpg

8. Светилка која додава романтичен амбиент каде и да ја поставите

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-08.jpg

9. Флексибилен организер за во бања

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-09.jpg

10. Пластични додатоци за прецизно лакирање

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-10.jpg

11. Држач за нозе додека патувате

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-11.jpg

12. Четкичка за миење остри ножеви, без да се исечете

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-12.jpg

13. Шолја „2 во 1“

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-13.jpg

14. Цевки од нерѓосувачко железо

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-14.jpg

15. Држач за лак за нокти

15-raboti-koi-ke-vi-go-olesnat-zivotot-za-pomalku-od-20-dolari-15.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Идеални изуми за оние кои ништо не може да ги стопли кога е ладно Кога температурите малку ќе паднат, оние најзимурливите се соочуваат со вистинск...
12 одлични изуми кои ќе му го олеснат животот на секој родител Електрична количка која вози сама на копче и ѝ се подесува брзината и уште 11 ин...
13 апсурдни дизајни кои не му затребале на никој, никогаш Иако честопати знаеме да купуваме работи кои реално и не ни требаат, овие апсурд...