Кул татко си ги тетовира цртежите од својот син
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Кул татко си ги тетовира цртежите од својот син

Кул традицијата на овој татко прави тој на своите раце да го има исцртано детството на синот.

kul-tatko-si-gi-tetovira-crtezhite-od-svojot-sin-01.jpg

Кит Андерсон од Канада има кул традиција. Тој си ги тетовира цртежите на неговиот син Каи, уште откако тој имал 5 години.

Благодарение на ова Кит се сеќава јасно на сите детали од детството на неговиот син.

Денес, Каи има 11 години, а Кит се сеќава кој цртеж, односно тетоважа од која година е.

Прекрасната колекција тетоважи на Кит:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 кул изуми што ќе ни го олеснат животот Верувале или не, сега можете да носите иста јакна во текот на целата година, таа...
Кул дизајни во кои ќе се заљубите на прв поглед Имагинацијата на вистински професионалните дизајнери не знае за граници, а овие ...
Кул дизајни кои се доказ дека и обичните работи може да бидат ремек-дела Иако сме навикнати некои секојдневни работи да ги гледаме со еден ист дизајн, се...

Најчитани неделава